background

Hakkımızda

Güneş enerjisiyle sürdürülebilir bir geleceğe adım atın!

"Enerji Dükkan" Yenilenebilir enerjide öncüyüz!

3.154

Son 5 Yılda Tamamlanan Projeler

243

Solar Enerjiyle Tanışan Mutlu Müşterilerimiz

+

150

den fazla ürün çeşitliliği

about
Eneri Dükkan - Logo

Enerji Dükkan ailesi olarak, uzun yıllardır solar enerji sistemleri tasarımı, kurulumu ve bakımı konularında hizmet veriyoruz. Müşterilerimizin enerji ihtiyaçlarını en uygun şekilde karşılamak için, her zaman kaliteli ürünler ve profesyonel bir yaklaşım benimsiyoruz.

"Sürdürülebilir bir gelecek için güneş enerjisinin kullanımını teşvik ediyoruz."

Kurulduğumuz günden bu yana, yenilenebilir enerji kaynakları konusunda uzmanlaşarak, güneş enerjisi sistemleri alanında lider bir konuma geldik. Enerji Dükkan, solar enerji sistemleri tasarımı ve kurulumu konusunda uzman bir kadroya sahiptir.

Vizyonumuz

Enerji Dükkan'ı olarak doğal enerji kaynaklarının korunmasına ve gelecek nesillerin daha temiz bir çevrede yaşamasına katkıda bulunmak amacıyla enerji sektöründeki teknolojik yeniliklere uygun ürün grupları geliştirmekte ve bu ürünleri çevre ve insan sağlığına duyarlı bir şekilde tasarlamaktadır.

Misyonumuz

Mevcut ürün ve hizmetlerinde kaliteli, dürüst, güvenilir ve ilkelerinden ödün vermeden, tüm çözüm ortaklarının ve müşterilerinin memnuniyetini hedefleyen, sektörde en kaliteli ve ulaşılabilir hizmeti veren firma olmayı görev edinmektedir.

KALİTE ve SERTİFİKASYON

"Kalite üretilir, Kontrol edilmez" anlayışından yola çıkan firmamız tüm PV modül üretim ve kurulum süreçlerinde toplam kalite anlayışını vazgeçilmez bir politika olarak benimsemiştir. Yenilenebilir enerji ile çevre kirliliğini en aza indirebilecek sosyo-ekonomik açıdan büyük bir düzelme ve ilerleme sağlayarak, dünyamızın enerji ihtiyacını temiz ve doğal kaynaklarla karşılayarak güneş enerjisinin kullanımını arttırarak gelecek nesillere daha yaşanılabilir bir dünya oluşturmayı amaç edinmektedir. Güneş paneli modüllerinin kalitesini göstermek yalnız bir Endüstri şartı değildir. Aynı zamanda müşterilerimizin güvenini tazelemek için firmamız açısından büyük önem taşır. Uluslararası standartlara sahip belgelerimiz ile PV modüllerimizin güneş enerjisi şartlarını karşıladığını belgelemekteyiz. Bu sayede müşterilerimizin, ürünlerimize yaptıkları yatırımı kazanca dönüştürdüklerini gönül rahatlığı ile belirtebiliriz. IEC standartlarına uygun mevzuata göre performans, dayanıklılık, güvenlik ve uyum bakımından PV modüllerimiz test edilmiştir ve ISO 9001:2015, ISO 50001: 2011, ISO 10002:2014, UL, IEC standartlarındaki üretilen güneş panellerimiz sertifikasyon uygunluğu ve düzenleyici standartları doğru olarak sağlayabilmesi için TSE, TÜV gibi bağımsız test kuruluşlarınca test edilmektedir. Güneş enerjisi sertifikasyonlarımız ile ürünlerimizin bağımsız ve kalifiye bir üçüncü tarafça kalite testinden geçirildiğine dair onay ve satış argumanlarımız mevcuttur. Türkiye’nin coğrafi konumu, çeşitli enerji sorunlarıyla birlikte, çözümlerdeki çeşitliliği de beraberinde getirmektedir. Sektördeki firmalardan en büyük farkımız, tüm alternatifleriyle birlikte, enerji çözümlerine hakim olmamızdır.