Bireysel Çatı Uygulamaları (GES) - Enerji Dükkan

Bireysel Çatı Uygulamaları (GES)

Evlerimizde, elektrik faturasını sıfıra yakın indirerek enerji maliyetlerinden tasarruf sağlıyoruz. Ayrıca, fazla üretilen elektriği satarak ek gelir elde etme fırsatını değerlendiriyoruz.

Bireysel Çatı Uygulamaları Güneş Enerji Sistemleri: Ekonomik ve Sürdürülebilir Enerji Çözümü

Konutunuzun, evinizin çatısına Enerji Dükkan'nın deneyimli ekibi tarafından tasarlanan bir sistem ve güneş panelleri yerleştirme prensibi olan "Kendi elektriğini kendin üret" ilkesiyle uyumlu olarak entegre edilir. Enerji Dükkan'nın uzman ekibi, uygun bir noktaya solar panelleri yerleştirir ve evinize özel bir inverter, kablolama ve çift yönlü sayaç montajı gerçekleştirir. Konutunuzun diğer bölümlerine zarar vermeden, Enerji Dükkan'nın onlarca çatı üstü güneş enerji sistemi kurma deneyimi sayesinde evinizdeki solar enerji sistemi entegrasyonunu tamamlar.

Evinizin veya bireysek konutlarınızın çatı üstü solar enerji sistem kurulumlarında aşağıda tanımlanan tüm hizmetlerin hepsini yerine getiriyoruz.

Evlerinizin elektrik ihtiyacına uygun olan güneş enerji sistemi, çatınıza kurularak hemen enerji tasarrufu sağlayabilirsiniz. Şebeke bağlantılı sistemlerde, ihtiyaç duyduğunuz elektriğin üzerinde üretim yapmanız durumunda, fazla enerjiyi satarak ek gelir elde etme imkanınız bulunmaktadır. Enerji Dükkan olarak, evler için anahtar teslim güneş enerjisi sistemleri sunmaktayız. Güneş enerjisi sistemine sahip olmak isterseniz, bize şimdi ulaşabilir ve teklifinizi alabilirsiniz.

Avantajları

Güneş enerjisi sistemleri, birçok avantaja sahip olup sınırsız ve bedava enerji kaynağı sağlar, elektrik kesintilerinden etkilenmez, elektrik zamlarından bağımsızdır, kayıp enerji maliyetlerini azaltır, yüksek maliyetli altyapı ihtiyacını ortadan kaldırır, hızlı geri dönüşüm sağlar.

Sınırsız ve Bedava Enerji Kaynağı

Güneş enerjisi, sonsuz bir kaynak olup ücretsiz olarak sağlanır.

Elektrik kesintilerinden etkilenmemesi (akülü – off-grid - sistemler)

Güneş enerjisi sistemleri, akülü veya off-grid sistemlerle elektrik kesintilerinden etkilenmeden sürekli enerji sağlar.

Elektrik zamlarına maruz kalınmaması

Fiyat Stabilitesi ve Elektrik Fiyatlarından Bağımsızlık Açıklama: Kendi elektriğinizi ürettiğiniz için güneş enerjisi, elektrik zamlarından etkilenmez ve maliyetleri kontrol altında tutar.

Kullanım Alanları
  • Apartmanlar (Ortak Kullanım Alanları)
  • Müstakil Konutlar
  • Villalar
  • Yurtlar
  • Huzur Evleri
  • Misafirhaneler
  • Yazlıklar & Yaylalar
  • Bağ Evleri
  • Elektrik Şebekesinin Olmadığı Yerlerdeki Tüm Meskenler