Hizmetlerimiz - Enerji Dükkan

Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

İhtiyaçlarınıza Özel Çözümler, Enerji Dükkan'ın Profesyonel Hizmetleriyle Bir Arada!

Endüstriyel Çatı Uygulamaları (GES) - Enerji Dükkan

Endüstriyel Çatı Uygulamaları (GES)

Öncelikle, endüstriyel çatı tipi güneş enerji santrali projelerinin yatırımları, başlangıçta işletmenin kendi elektrik ihtiyacını karşılamak amacıyla tasarlanmalıdır.

Devamını Oku
Arazi Tipi Uygulamaları (GES) - Enerji Dükkan

Arazi Tipi Uygulamaları (GES)

Enerji sektöründe ülkemizin dışa bağımlı olduğu en önemli alanda, yüksek kapasiteli güneş enerjisi santralleri kurarak yatırım yapabilirsiniz.

Devamını Oku
Fabrika, Tesis, Petrol Ofisi Uygulamaları (GES) - Enerji Dükkan

Fabrika, Tesis, Petrol Ofisi Uygulamaları (GES)

Güneş enerjisi, yenilenebilir bir kaynak olarak, fabrika ve tesislerin elektrik ihtiyaçlarını karşılamak ve enerji maliyetlerini düşürmek için ideal bir seçenektir.

Devamını Oku
Lisanslı ve lisanssız GES - Enerji Dükkan

Lisanslı ve lisanssız GES

Hem lisanslı hem de lisanssız güneş enerjisi sistemleri, temiz ve yenilenebilir bir enerji kaynağı olan güneş enerjisini etkin bir şekilde kullanarak enerji verimliliğini artırmaya ve çevresel sürdürülebilirliği desteklemeye yönelik önemli bir rol oynarlar.

Devamını Oku
Bireysel Çatı Uygulamaları (GES) - Enerji Dükkan

Bireysel Çatı Uygulamaları (GES)

Evlerimizde, elektrik faturasını sıfıra yakın indirerek enerji maliyetlerinden tasarruf sağlıyoruz. Ayrıca, fazla üretilen elektriği satarak ek gelir elde etme fırsatını değerlendiriyoruz.

Devamını Oku
Tarımsal Sulama Uygulamaları (GES) - Enerji Dükkan

Tarımsal Sulama Uygulamaları (GES)

Güneş enerjisi ile çalışan tarımsal sulama sistemleri, çiftçilere önemli bir maliyet tasarrufu sağlar ve sürdürülebilir bir tarım uygulamasıdır.

Devamını Oku
Taşınabilir Tarımsal GES - Enerji Dükkan

Taşınabilir Tarımsal GES

Taşınabilir tarımsal güneş enerjisi sistemleri, tarım sektöründe kullanılan taşınabilir ve modüler güneş enerjisi çözümlerini ifade eder. Bu sistemler, tarım arazilerindeki geçici veya sezonluk ihtiyaçları karşılamak amacıyla tasarlanmıştır.

Devamını Oku
Tekne / Yat Güneş Paneli Kullanımı - Enerji Dükkan

Tekne / Yat Güneş Paneli Kullanımı

Tekne ve yatlar için güneş enerjisi sistemleri, deniz taşıtlarının enerji ihtiyaçlarını karşılamak ve enerji maliyetlerini düşürmek için kullanılan çevre dostu bir seçenektir.

Devamını Oku